Igor Nigor Lazić jednom prilikom na Kurir televiziji ispričao je tragične epizode iz svog života koje su ga pratile godinama, a događale su se pod veoma mračnim i misterioznim okolnostima.
Jednom prilikom otišao je, kako kaže, kod vidovnjaka koji mu je dao amajliju koju je trebalo da čuva i koja je trebalo njega da čuva uz upozorenje da niko osim njega ne sme da je dotakne. – Teško mi je o tome da pričam i jako čudno, misliće neko da sam poludeo. Imao sam nešto što sam morao da čuvam i da to čuva mene i to niko nije smeo da dira. Moj otac je to našao i pomisilo da je droga, pa sam ja poludeo što je on to uzeo u ruke. Ubrzo posle toga počele se da se
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — kurir.rs
Izvor :