Nova kolekcija Jesen/Zima 2023 dizajnera Stefana Đokovića predstavljena u prelepom ambijentu Lag Galerije.
Spoj romantičnog i izazovnog samo je jedan od prefinjenih kontrasta koji se mogao uočiti u novoj kolekciji kretora i pijaniste Stefana Đokovića, a model floralne haljine sa ručnim radom je onaj koji će zasigurno privući pažnju svih.
Nova kolekcija Đokovića našla se u italijanskom izdanju Elle magazina što je samo jedan od pokazatalje o kakvoj kolekiciji je reč, a ono što je primetno je i to da je Đoković ostao veran tome da inspiraciju za stvaranje pronalazi u umetnosti- muzičkoj, likovnoj, filmskoj.
Ove godine kolekcija Stefana Đokovića pod nazivom Trianon prikazana je i na nedelji Visoke Mode. Đoković je bio jedini dizajner iz naše zemlje koji je predstavio raskošne kreacije u u Parizu.
Stefanove haljine nose najveće zvezde srspke showbizz scene, a revija u Lag Galeriji pokazala je da će se taj trend nastaviti i ove jeseni i zime.
kojom, kako napominje, želi da vrati glamur na velika vrata – kroz večne krojeve, luksuzne materijale, zagasite metalik boje i seksepil sa ukusom.
Komentari
0
Pošalji komentar
stranica 1 / 1