Njujork niksi osvojili su NBA ligu prvi put od 1973. godine
Možda je 13. juna „ceo svet“ gledao odličan fudbal Marokanaca protiv Brazila u Americi, ali Njujorčani su slavili drugačije loptanje. Njujork niksi osvojili su NBA ligu prvi put od 1973, a Džalen Branson proglašen za MVP. U delu finalne serije koji je odigran u Njujorku, tribine su se pretvorile u modnu pistu za slavne, pa je pitanje koliko običnih Njujorčana zaista može da nazove trijumf svojim. No, to im nije omelo radost.
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — radar.nova.rs
Izvor :