Selektor fudbalske reprezentacije Gane Karlos Keiroš izjavio je nakon remija sa Englenskom (0:0), kojim je njegov tim gotovo sigurno obezbedio plasman u šesnaestinu finala Svetskog prvenstva, da je "veoma ponosan" na svoje igrače. "Prvi cilj je ostvaren, plasirali smo se u drugu rundu.
Veoma sam ponosan na način na koji su se naši igrači borili tokom utakmice i koliko su verovali u plan igre. Sve vreme su verovali. Po mom skromnom mišljenju, Engleska je jedan od kandidata za osvajanje Svetskog prvenstva. Ovo je poklon našim navijačima, ali i nekim igračima koje smo izgubili", izjavio je Keiroš za Bi Bi Si (BBC). Govoreći o taktici, portugalski stručnjak je istakao da je njegov tim morao da se prilagodi rivalu. "Tako se pobeđuje. Kada morate da se
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — kurir.rs