Fudbalska reprezentacija Irana u noći između petka i subote (5 ujutru) igra protiv Egipta za prolaz na Svetskom prvenstvu u SAD, Meksiku i Kanadi, a njihovi problemi se nažalost nastavljaju.
Kao što je poznato, Iran je jedva došao na Mundijal zbog zategnutih političkih odnosa sa Amerikom, kao i sukoba koji i dalje traju na Bliskom istoku. Amerikanci se pak nisu pokazali kao dobri domaćini i od početka "maltretiraju" Irance koji su prvo imali probleme s vizama, dok im praktično nije dozvoljeno da borave u državi van utakmica. Tako je Iran putovao iz Tihuane u Los Anđeles na dan utakmica sa Belgijom i Novim Zelandom, dok je sada pred duel u Sijetlu sa
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — mondo.rs
Izvor :