Na teritoriji opštine Zemun i naselja Dobanovci sa okolinom, potrošači su ostali bez električne energije zbog kvara, kako je potvrđeno za N1 iz iz dispečerskog centra.
Prekid u snabdevanju strujom trajao je oko sat vremena i u delu Novog Beograda, a među objektima koji su ostali bez napajanja bila je i redakcija N1.
Iz dispečerskog centra je za N1 rečeno da se normalizacija snabdevanja očekuje u najkraćem mogućem roku.
Izvor :