U Ministarstvu zaštite životne sredine potpisan je ugovor o dodeli sredstava Opštini Trstenik za realizaciju projekta ozelenjavanja Gradskog keja u Trsteniku. – Realizacijom ovog projekta biće formiran zaštitni zeleni pojas sa oko 300 novih sadnica, čime će naš kej dobiti još lepši i uređeniji izgled, ali i doprinos kvalitetnijoj životnoj sredini. Nastavljamo sa ozelenjavanjem našeg grada i sprovođenjem projekata koji doprinose zdravijem, lepšem i održivijem
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — kurir.rs
Izvor :