Na poligonu Pasuljanske livade počela je oko podneva vežba sa bojevim gađanjem u kojoj je angažovano više od 1.000 pripadnika Vojske Srbije i Ministarstva odbrane, uz prisustvo državnog vrha na čelu sa predsednikom Aleksandrom Vučićem.
Bojevo gađanje na Pasuljanskim livadama lutajućom municijom, 1.000 vojnika, nova oružja Foto: Tanjug/ MINISTARSTVO ODBRANE I VOJSKA SRBIJE Raport je predao komandant Prve brigade Kopnene vojske brigadni general Jovica Matić, navodeći da će se tokom vežbe po prvi put videti i neka sredstva naoružanja koja su modernizovana ili tek uvedena u vojsku, ukupno više od 130 sistema. Kako je ranije objašnjeno, planirano je dejstvo artiljerijsko-raketnih jedinica za
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — insajder.net
Izvor :