Anja Ljubojević, potpredsednica Narodne skupštine Republike Srpske, koja je doživela saobraćajnu nezgodu u Trnu, kod Banjaluke, rekla je da snosi svu odgovornost, jer je u trenutku udesa pogledala u telefon.
U ovoj saobraćajnoj nezgodi Ljubojevićeva je vozila automobil "audi" koji je vlasništvo Narodne skupštine Republike Srpske, a na kojem je, prema nezvaničnim navodima, pričinjena totalna materijalna šteta. Ona je nakon nezgode zbrinuta na UKC-u Srpske i prebačena je u dnevnu bolnicu, prenosi ATV. – Bila sam na fešti, popila sam par pića, ali sam bila dovoljno svesna da bih upravljala vozilom. Svog vozača sam oslobodila smene, pogledala u telefon, mokar kolovoz –
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — kurir.rs
Izvor :