Odbornici studentske liste su posle jučerašnje sednice skupštine Aranđelovca odlučili da više neće učestvovati u radu sednica jer, prema njihovim tvrdnjama, poslanici vlasti i najviši organi Skupštine od njenog formiranja ne poštuju zakon.
Iz Skupštine za N1 demantuju navode. Odbornici opozicije jednoglasno su odlučili da nadalje ne učestvuju u radu Skupštine opštine Aranđelovac. Kao razlog izneli su ne samo tok jučerašnje sednice, druge po redu redovne, već i na prethodnoj sednici, prvoj, pa i onoj konstitutivnoj, ističu da je i između sednica dosta nezakonitosti i neregularnosti, javlja reporterka N1. Odbornik studentske liste Dejan Nikolić kaže da je jučerašnja sednica bila "kap u moru" nakon,
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — n1info.rs
Izvor :