Sednica Skupštine grada Beograda zakazana je za 10 časova, ali je ubrzo određena pauza od strane predsednika Skupštine grada Nikole Nikodijevića nakon što su aktivisiti iz Mirijeva zatražili da se sa dnevnog reda skine tačka koja se odnosi na plan detaljne regulacije za šumu Bajdina.
Kako javlja naš reporter, oni su za govornicom i najavljuju da neće napustiti skupštinsku salu dok se ta tačka ne povuče. Aktivisti su, javlja naš reporter, podneli zahtev da prisustvuju ovoj sednici, ali, kažu, nisu dobili zvanične odgovore da li im je odobreno. Dvojica aktivista je po početku sednice ušla u salu, oni su došli do govornice i zatražili da se tačka o šumi Bajdina skine sa dnevnog reda. U tom trenutku je Nikodijević odredio pauzu od 15 minuta i vidno
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — n1info.rs