Radnik na građevinskom objektu u Novom Pazaru pao je sa višespratnice u Ulici Kej skopskih žrtava. Prema nezvaničnim informacijama Sto plus radija, on je teško povređen, ali je u svesnom stanju prevezen u Opštu bolnicu. Novopazarska policija je blokirala gradilište i uviđaj je u toku.
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — n1info.rs
Izvor :