Jedan od najtalentovaniji bekova sveta Marko Palestra odlučio je da potpiše za Čelsi, a ne za Inter kako se već nedeljama unazad spekulisalo.
Inter je želeo da Palestra bude direktna zamena za Denzela Dumfrisa, koji je otišao u Real Madrid, ali odugovlačili su i "spuštali cenu", pa se iz prikrajka pojavio Čelsi i "ukrao" ga. Usmeni dogovor je pao u toku jučerašnjeg dana i Marko Palestra će od 1. jula biti fudbaler Čelsija i tako postaje prvo pojačanje novog trenera Ćabija Alonsa koji ga je lično ubedio da izabere "plavce". Navodno, Ćabi Alonso je rekao Palestri da mu se divi na sjajnoj sezoni u Kaljariju
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — mondo.rs
Izvor :