Najava da će stanari F krila Doma II u Studentskom gradu u Beogradu morati da oslobode svoja mesta do 16. aprila 2027. godine, zbog potreba Specijalizovane izložbe EXPO 2027, izazvala je nezadovoljstvo među studentima.
Dok Studentski centar “Beograd” tvrdi da nije reč o iseljenju, već o privremenom premeštanju dela studenata, stanarke Studentskog grada kažu da ih najviše brinu neizvesnost, nedostatak jasne pisane garancije i formulacija iz obaveštenja prema kojoj će useljenja u druge sobe i domove biti omogućena “u skladu sa mogućnostima” ustanove. Prema dokumentu koji se nalazi na zvaničnoj strani Studentskog centra, Studentski grad, tačnije, Dom II – F krilo, određen je za
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — n1info.rs
Izvor :