Grupa od oko 90 pristalica Srpske napredne stranke (SNS), koja je krenula peške sa Petrovaradina ka Beogradu, stigla je večeras u Inđiju gde će prenoćiti, a dočeku je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Pristalice SNS jutros su pošle pešice ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu “Srbija jedna porodica“ koji će biti održan u subotu, 27. juna na platou ispred Doma Narodne skupštine. Vučić je rekao okupljenima da ne treba da reaguju na provokacije i negativne komentare pojedinaca koji im dobacuju dok pešače ka prestonici. „Mi moramo da pokažemo razliku između pristojne Srbije i onih koji bi da izazivaju sukobe. Ne može vas niko da napadne, ima vas dovoljno. Mi treba
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — danas.rs
Izvor :