Marko Bojković oglasio se nakon što je njegov veliki rival Miloš Janičić potpisao ugovor sa UFC-om, najjačom MMA organizacijom na svetu.
Janičić je napravio najveći korak u dosadašnjoj karijeri, a zbog poznatog sportskog rivaliteta između njega i Bojkovića, izjava srpskog borca posebno je privukla pažnju. Ipak, Bojković je pokazao veliko poštovanje prema uspehu borca iz regiona i poručio da mu je drago zbog svakoga ko uspe da dođe do UFC-a. – Drago mi je zbog svakog borca iz regiona koji je potpisao za UFC. Oni su dokaz i motivacija svima nama da je taj UFC i te kako dostižan za sve koji rade i
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — kurir.rs
Izvor :