Po velikoj vrućini i sparnom vremenu u petak je u Erdeviku održano državno prvenstvo Srbije u biciklizmu – disciplina pojedinačni hronometar.
U konkurenciji juniorki, članica BK „Suputnjik MET“ Valjevo Mila Starčević postala je vicešampionka Srbije. I pored zdravstvenih problema, hrabro i odvažno je nastupila i sa svega 50 sekundi zaostatka za prvoplasiranom osvojila srebrnu medalju. U kategoriji starijih poletarki Jovana Jelić je pokazala izuzetnu sportsku borbenost i bez previše treninga uspela da se popne na treći stepenik pobedničkog postolja. I ostali članovi BK Suputnjik MET imali su zapažene
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — objektiva.rs
Izvor :