Pristalice SNS-a danas organizovano autobusima putuju iz Novog Sada u Beograd na stranački miting.
Više od deset autobusa okupljeno je ispred novosadskog sajma, gde putnici čekaju polazak. Među onima koji čekaju su i stranci, koji su kazali za N1 da "ima neki miting u Beogradu" na koji idu, kao i da nisu dobili novac za to. Autobusi su stacionirani na parkingu ispred glavnog ulaza, kao i kod teretnog ulaza u Sajam iz ulice Branka Bajića. N1: Kako zamišljate današnji skup i šta očekujete od njega? "Očekujem mir i sve savršenstvo. I da svi budu kolektivni. Ja sam
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — n1info.rs
Izvor :