Novak Đoković napravi šou gde god da se pojavi. Bilo da je to na teniskom terenu ili van terena. Pokazao je to na koncertu superzvezde Bed Banija (Bad Bunny). Pojavio se na njegovom koncertu u Londonu i tamo je izazvao potpuni delirijum na stadionu Totenhema u Londonu. Čim su videli Novaka na ogromnom ekranu mnogi fanovi podigli su telefone da snime. Srpski as dobio je mikrofon u ruke, dobio je i savet šta tačno da izgovori, pa se potrudio to da ispoštuje. U
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — mondo.rs
Izvor :