Železničar je u petak popodne stigao u Moravske Toplice. – Juče nismo imali klasičan trening, već smo radili oporavak od napornog puta.
Promenili smo podlogu na kojoj treniramo – u Pančevu smo radili na veštačkoj travi, a ovde treniramo na prirodnoj. Teren koristimo samo mi, što je veliki plus jer nismo ograničeni terminima. Možemo da budemo na terenu koliko god je potrebno i da izađemo u bilo koje vreme, što je zaista velika prednost za naš rad. Hotel je vrlo korektan. Nema mnogo ekipa, čini mi se da je samo još jedna sa nama u hotelu, tako da su moji prvi utisci veoma pozitivni. Jedini problem,
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — kurir.rs
Izvor :