Bivši premijer Republike Srpske Radovan Višković je izabran za vršioca dužnosti direktora Autoputeva Republike Srpske na sednici Nadzornog odbora koja je u toku.
Pre izbora Viškovića sa čela Autoputeva smenjen je dosadašnji vršilac dužnosti Nedeljko Ćorić, javlja RTRS.
Višković je podneo ostavku na mesto predsednika Vlade Republike Srpske 18. avgusta i tada je najavljeno da će preuzeti Autoputeve Srpske.
Izvor :
Gledaj.rs
