Udruženje građana "Da (Ne) Dišemo Duboko" izrazilo je zabrinutost povodom odluke Osnovnog javnog tužilaštva (OJT) u Užicu da odbaci krivičnu prijavu koju je podnelo zbog zagađenja životne sredine protiv odgovornih lica u Regionalnom centru za upravljanje otpadom "Duboko" (RCUO). 0000 Prema oceni tog udruženja, OJT je tom odlukom izbeglo da pokrene postupak za najteža krivična dela protiv životne sredine, iako su posledice katastrofe na deponiji "Duboko" mesecima
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — n1info.rs
Izvor :