Zaposleni u Gradskom saobraćajnom preduzeću „Beograd“, članovi sindikata i strukovnih udruženja građana danas su predali pismo i peticiju, predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću, koji je ispred Predsedništva izašao i saslušao zahteve radnika i sindikata. On je u svom obraćanju zatražio rok od sedam dana da razmotri situaciju, nakon čega bi delegaciji uputio poziv na sastanak.
„Dajte mi sedam dana, ne duže, da ovo pogledam i imaćete moj odgovor. Možete da pošaljete delegaciju od dva ili tri čoveka, ja ću vas primiti. Ne mogu da vam obećam ništa, ali ću gledati da pomognem“, rekao je predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić. Vučić je od predsednika Sindikata „Centar“ GSP Ivana Bankovića zatražio da mu objasni šta oni zapravo traže i šta se od njega očekuje, s obzirom na to da nije upoznt sa tim o čemu je reč i zbog čega su
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — masina.rs