Vlasti je najlakše da nema REM, ocenjuje Maja Stojanović iz Građanskih inicijativa.
Osvrćući se jučerašnje odluke Odbora za kulturu i informisanje, kaže da "ovim potezom, na pritisak EU koji je usledio nakon samita u Tivtu, dobijamo REM" dodajući "da to mnogo više odgovara građanima Srbije nego vlasti". Podsetimo, skupštinski Odbor za kulturu i informisanje obustavio je u četvrtak postupak za predlaganje člana Saveta Regulatornog tela za elektronske medije kojeg predlažu nacionalne manjine i pozvao četiri člana koja su podnela ostavke – Rodoljuba
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — n1info.rs
Izvor :