1. Uzdajmo se u se, i u svoje EU kuse: mIKRONA, Ursulu fon der Lajen,…
2. Tripuje nadobudna EU levica – da je virgo intakta devica.
3. Stranci hoće naše zlato! Kidnapovaće nam Vučića?
4. Sve postalo je medijska slika, nigde nema od krvi, kostiju i mesa verodostojnih uglednika.
5. Gulag su staljinisti za sebe izgradili.
6. Najžešća izborna borba odvijaće se između sadašnjeg predsednika Aleksandra Vučića i budućeg premijera Aleksandra Vučića.
7. ,,Da li je moguć rat između Ukrajine i Irana?“- naravno, sve je moguće kod Zelenka kokainomana…
8. Carstvo Rimljana postsovjetski pametari ne moraju uzimati za primer EU propasti, SSSR je dovoljan.
9. Bolesnik na Temzi ako i dalje bude ovako lečen brz ispraćaj ga čeka po obredu Alistera Kroulija.
10. Pribaltički midžeti u SSSR su imali dozu dostojanstva, u EU postali tragikomični, besni dvorski patuljci.
11. Dogovor sa opozicijom kad se gladi režimsku tvrđavu gradi.
12. Traži se podobna monstruozno zla opozicija zbog učvršćenja poljuljane unutarpartijske i koalicione režimske SNStrukture.
13. Idi gde ti srce kaže, novčanik će reći da li fantazira i laže.
14. Utopiše nas utopije…
15. ,,Rasime spasi me“ krik Ćuka Praškovića ima čudno značenje kad se zna čime se Ljajićev brat Esad, zvani Kero bavio.
16. Odsvađaš se sa idiotom i posle ne budeš idiot, ako prestaneš kontaktirati sa idiotima.
17. Šta bi sa supermenskim Putinom? Nešto se zakoštuničio!?
18. Nokautirani SSSR tražio od nokautera da se samonokautira!? Ne čudi što postsovjete dečjim igračkama u Moskvi bombarduje gluPac koji je *Fenisom svirao klavir.
19. Sposobni smo za ništa, pustimo korisne idiote da prave haos, čudimo se haosu i postajemo vrhunski sposobnjaci.
20. *Otrovni iscedak zlog uma preko potreban za rušenje šaha, kad zajaha – samo je krvave suze cedio! * Ruholah Homeini
21. Nikad neću upoznati prave tvorce anegdota o Titu. Znam samo jednu budalu što i danas čita te groze-nebuloze…
22. Samoreklamiramo se da smo brod ludaka, i hoćemo da nas negde prime u mirnu luku?
23. Hrabriša je odlučio da se žrtvuje za viši cilj – postaće haiku pesnik!
24. Paket aranžman EU raja uključuje li, i ratnu pobedu Rusije?
25. Romani i priče Dostojevskog od kad su maligni politički ruski uticaj, dostojno je biti apolitičan…
26. Čovek je korporativna životinja.

