Selektor fudbalske reprezentacije Francuske Didije Dešan rekao je da je zadovoljan igrom svoje ekipe u današnjoj utakmici protiv Iraka na Svetskom prvenstvu i da će duel protiv Norveške u trećem kolu biti odlučujući za plasman u grupi pred nokaut fazu takmičenja. "Prvo poluvreme je bilo dobro, ali možda sam bio prestrog prema mojim igračima. Vratili smo se jači, obezbedili pobedu i zadovoljan sam. U drugom poluvremenu smo imali potpunu kontrolu imajući u vidu da
PROČITAJ VIŠE SA IZVORA — kurir.rs
Izvor :