Na autoputu kod isključenja za Novi Sad pojavio se odbegli bik, objavio je novosadski portal 021.
Kao što se vidi na snimku putari i policija pokušavaju da ga uhvate.
Bik se u nekim trenucima nalazio baš na samom autoputu što bi moglo da dovede i do nesreće, ali kao što se vidi na snimku, ipak je odšetao do travnatog dela.
Prikaži ovu objavu u aplikaciji Instagram
Nije poznato da li su službe uspele da vrate izgubljenu životinju.
Još jedna životinja odbegla je pre dva dana – zebra je napustila ograđeni prostor Zoološkog vrta u Beogradu.
Izvor :
